Path 2Combined Shapecheckclipboardfacebookgithubglue icongoogle-plusinstagramlinkedinGroupsearchselectslideshareFill 57Group 3Group 2twitteryoutube
Menu
NL

Team

PACKED is een dienstverlenende organisatie die open en transparant samenwerkt, zowel intern als extern. PACKED telt 8 medewerkers (7,7 VTE), die elk hun eigen specialisatie hebben. 

  • Index

    Alina Saenko

    inhoudelijk medewerker alina@packed.be
    • persistente identificatie
    • open data
    • samenwerking met Wikimedia
  • D1Dfa183 B6Af 4Cc5 A7Ef 3E7Eddb8De68

    Annelies Van den Berghe

    communicatie en zakelijk beheer annelies@packed.be
    • zakelijk beheer
    • communicatieverantwoordelijke
  • 8C1Bb6D5 0382 41C1 8512 190D24Ccffab

    Bart Magnus

    inhoudelijk medewerker bart@packed.be
    • TRACKS: erfgoedzorg in de kunstensector
    • samenwerking met Wikimedia
  • 452Dc5Cf 09B8 443E Baa5 41309Acc3793

    Bert Lemmens

    inhoudelijk medewerker bert@packed.be
    • digitale strategie
    • projecten
    • advies
  • 18449480 10211962421472374 727563981587987465 O

    Lode Scheers

    IT-medewerker lode@packed.be
    • IT-beheer
  • 2F87082C 4922 4530 B36C 430C422400A4

    Nastasia Vanderperren

    inhoudelijk medewerker nastasia@packed.be
    • TRACKS: erfgoedzorg in de kunstensector
    • blauwdruk gedistribueerd beeldbeheer
    • werkgroep private archieven
  • 20180516 Rony Vissers 002 300

    Rony Vissers

    coördinator rony@packed.be
    • coördinator
    • beleidsadvisering & digitale strategie
    • audiovisueel
  • Sam Donvil

    Sam Donvil

    inhoudelijk medewerker sam@packed.be
    • ontsluiting en hergebruik van cultuurdata via Wikimedia platformen
    • communicatie (social media)
Vlaanderen - Verbeelding werkt